Restauracja

Restauracja naszego ośrodka oferuje wyjątkowo smaczne dania domowej kuchni, które wychodzą spod rąk naszych znakomitych kucharzy. Poza standardową ofertą menu, mamy możliwość przygotowania indywidualnych zamówień, szczególnie dla grup. Wystarczy tylko wcześniej z nami się skontaktować, a nasi kucharze wywiążą się nawet z najtrudniejszego zamówienia. Najważniejszym dla nas celem jest Wasze zadowolenie ze smacznych posiłków.

Nasza restauracja specjalizuje się także w bieżącej obsłudze grup turystycznych, które chcą w trakcie dnia odpocząć, wypić dobrą kawę czy zjeść smaczny obiad. W takich przypadkach, po wcześniejszym kontakcie, możemy przygotować dostosowany do Państwa oczekiwań zestaw obiadowy.

Dodatkową możliwością wykorzystania restauracji, to także organizacja przyjęć oraz uroczystości okolicznościowych, gdzie zapewnimy Państwu pełen pakiet usług, począwszy od przygotowania sali, poprzez bieżącą obsługę kelnerską.

Wiata grillowa

W obrębie ośrodka znajduje się także wiata grillowa, która jest idealnym miejscem na wieczorne biesiady oraz imprezy integracyjne. Jednocześnie śmiało można do nas przybyć z grupą w trakcie dnia, by urządzić np. pieczenie kiełbasek, grill, prażone (zwane kociołkiem czy pieczonkami), itp. Wiatę można oczywiście wykorzystać samodzielnie lub połączyć pobyt w niej z oferowanym przez naszą restaurację menu.

W międzyczasie można skorzystać z dostępnej kawiarni Żagiel Barowy, gdzie jest dostępna szeroka gama napojów, przegryzek czy słodyczy, które umilą Państwu czas.